Våra kontor

Aloja Starkelsen SIA

Lettland


Tel: +371 640 31730
Fax: +371 640 31735
Hemsida:
http://www.culinar.lv

Postadress:
Joglas str.2, Ungurpils, Limbazi distr., LV 4065 Latvia

Besöksadress:
Joglas str.2, Ungurpils, Limbazi distr., LV 4065 Latvia


Aloja Starkelsen SIA


Kopuzņēmums tika dibināts 1991.gada jūnijā, kā pirmais Latvijā pārtikas uzņēmums ar ārzemju kapitālu. Aloja Starkelsen atrodas Latvijas ziemeļu daļā netālu no Alojas pilsētas.

Lyckeby Culinar ir Zviedru korporācija, kas ir lielākais Aloja Starkelsen īpašnieks, piedāvā sausās un mitrās garšvielas un to maisījumus, naturālās un modificētās cietes, un augu šķiedras. Tā specializējas klientam specifisku risinājumu radīšanā un tai ir spēcīga attīstības programma jaunu produktu radīšanai. Arī Latvijas uzņēmums ir īpašs savos industriālo ingredientu piedāvājumos, kuru tendences nāk no Zviedrijas.

Aloja Starkelsen tika dibināts uz senas (kopš 1937) kartupeļu cietes rūpnīcas bāzes, un šobrīd ir lielākais kartupeļu cietes ražotājs Baltijas valstīs.

Aloja Starkelsen Baltijas valstīs pārstāv vairākus Eiropas vadošos pārtikas izejvielu ražotājus. Produktu klāsts ir ļoti plašs, piemēram, želatīni, pektīni un citi hidrokoloīdi, olu pulveri u.t.t.

Blakus industriāliem produktiem Aloja Starkelsen Baltijas valstu tirgū piedāvā plašu klāstu ar dažādiem plaša patēriņa produktiem, galvenie ir kartupeļu ciete un sausie deserti – ķīseļi un želejas.

Aloja Starkelsen strādā 52 darbinieki, un 2012. gada apgrozījums ir 5.55 miljoni eiro.

Lielākā daļa produktu tiek pārdoti Baltijas un Skandināvijas valstīs, bet pārdošana notek arī citās ES valstīs, Baltkrievijā un ASV.ALOJASRaitis Šarkovskis
Plaša patēriņa produktu vadītājs
raitis.sarkovskis@culinar,lv

Mazā fasējuma produkti

ALOJAS KARTUPEĻU CIETE
ALOJAS ĶĪSLIS
ALOJAS ŽELEJA

Aloja Starkelsen piedāvā ļoti plašu klāstu ar dažādiem plaša patēriņa produktiem mazos iepakojumos gan ar ALOJAS, gan ar klientu zīmoliem. Ražojam un fasējam dažādos iepakojumos kartupeļu cieti, ķīseļus, želejas, cepamo pulveri, vaniļas cukuru, mērces, kaperus, zaļos piparus, želatīnu, citronskābi un daudzus citus garšīgus un veselīgus produktus.

Vairāk ALOJAS.LV mājaslapāMāris Kļaviņš
Pārdošanas un pielietojuma speciālists
maris.klavins@culinar.lv

Kartupeļu ciete

Bio kartupeļu ciete 25kg
Bio kartupeļu ciete CS 20kg
Kartupeļu ciete 25kg
Kartupeļu ciete BigBag

Aloja Starkelsen ir vienigais kartupeļu cietes ražotājs Baltijas valstīs, kas specializējies cietes ražošanā no īpaši audzētiem kartupeļiem. ap 25% no kopējā apjoma tiek saražota ciete no bioloģiskajās zemnieku saimniecībās audzētiem kartupeļiem. Aloja Starkelsen in otrs lielākais kartupeļu cietes ražotājs pasaulē. Piedāvājam arī bioloģisko cieti, kas uzbriest aukstā ūdenī.
Pārējā visa ciete ir saražota no kartupeļiem, kas audzēti saskaņā ar Latvijas nacionālo kvalitātes shēmu un nodrošina augstākas kvalitātes normas par ES likumdošanā noteiktajām.

ORGANICPOTATOSTARCH.COMSofija Kasima
Pārdošanas un pielietojuma speciālists
sofija.kasima@culinar.lv

Pārveidotas cietes un šķiedras

Microlys
Swely Star
Swely Gel
Trecomex

Sadarrbībā ar mātes uzņemumu CULINAR, piedāvājam gan ķīmiski modificētas, gan fizikāli pārveidotas dažādas cietes - gan no kartupeļiem, gan miežiem, gan kviešiem, gan kukurūzas, gan tapiokas. Piedāvājam arī gan kartupeļu, gan miežu šķiedras, kas izceļas ar unikālām funkcionālām un uzturvērtības īpašībām.
Palīdzam izstrādāt gan mērču, gan piena produktu, gan majonēzes, gan gaļas produktu, gan citu pārtikas produktu efektīva un kvalitatīva produkta ražošanas risinājuma izstrādi.

Mūsu piedāvājumsDidzis Sērmūkslis
Pavārs un pielietojuma speciālists
didzis.sermukslis@culinar.lv

Garšas un tekstūras risinājumi

PILNS RECEPTES IZSTRĀDES UN TEHNISKĀS IEVIEŠANAS SERVISS

Balstoties uz mūsu un Culinar ilggadējo pieredzi un unikālajām zināšanām piedāvājam izstrādāt pārtikas produktu ražošanā pielietojumus garšas, aromāta un tekstūras risinājumus atbilstoši jaunākajām patērētāju tendencēm un klienta vajadzībām.Māris Kļaviņš
Pārdošanas un pielietojuma speciālists
maris.klavins@culinar.lv

Čipši un citas uzkodas

Čipsi/Chips
Rieksti/Nuts
Kukurūzas nūjiņas/Extruders
Maizes kraukšķi/Bread crambs

Musu milzīgā pieredze Skandināvijas un Baltijas tirgos nodrošina mums līdera pozīcijas visa veida uzkodu garšas risinājumu nodrošināšanā. Piedāvājam arī jaunākās tendences no visas pasaules un pilnīgi unikālus risinājumus.

Our offer

Skicka meddelande